Філія № 2 (вул. Шовковична, 39/1)

Відділення госпітальної нефрології та діалізу №2  КНП «Київський міський центр нефрології та діалізу» розташоване по вулиці Шовковична 39/1, корпус №5, на території Олександрівської клінічної лікарні м.Києва.

Основним завданням відділення госпітальної нефрології та діалізу є надання високоспеціалізованої медичної допомоги  пацієнтам з гострим та хронічним ураженням нирок.

У відділенні надається амбулаторна та при необхідності стаціонарна допомога пацієнтам з первинним ураженням нирок (гломерулонефрити, пієлонефрит, амілоїдоз тощо), вторинним ураженням нирок внаслідок інших хвороб (таких як цукровий діабет, системні захворювання, системні васкуліти, подагра тощо) .

У відділенні госпітальної нефрології та діалізу пацієнти отримують лікування як на додіалізному етапі так і на лікуванні програмним гемодіалізом. Пацієнти можуть отримувати патогенетичне лікування гломерулярних захворювань, ренопротекторну терапію (корекція артеріальної гіпертензії, корекція ліпідного спектру крові тощо), корекцію фосфорно-кальцієвого обміну, корекцію анемії тощо.

Запишіться на прийом або зателефонуйте +38 (093) 366-56-50